Dětské boby AlpenBambino modré

Boby AlpenBambino modré pro nejmenší dětičky. Široká základna pro perfektní stabilitu, při tahání se nezvedají, mají vysoké bočnice a bezpečnostní pás s protiskluzovou podložkou aby dítě nevyjíždělo. TÜV, CE.

Naše cena:

368 Kč (vč. DPH)
304 Kč ( bez DPH)


Dostupnost: ihned k odeslání
Objednací číslo:bambino-blue

Bezpečná zimní zábava! Tak by se daly jednoduše popsat tyto unikátní boby pro nejmenší děti, bezpečí Vaší ratolesti byla při vývoji věnována extrémní péče. Boby mají vysoké bočnice a opěrku zad - dokonalé sezení a podpora. Boby mají polstrovaný sedák - dítě nepodjíží bezpečnostní pás. Široká základna (55 cm) vylučuje možnost neúmyslného převržení. Navíc dítě sedí tak, že se boby při tahání vepředu nezvedají. Vyrobeno z HDPE (vysocehustotní polyethylen) plastu, odolného a pružného i za velmi nízkých teplot.  Ideální místo kočárku do zimních středisek (kočárky se boří).

Včetně tažného lana a atraktivních samolepek pro zpestření bobů.

Boby jdou dokonale skládat do sebe, takže pokud máte dvojčata a potřebujete boby dvoje zaberou na výšku jen o ca 2cm více.

Certifikace TÜV, GS, CE.

Naše pokusy údery kladiva a zatížením 70kg při teplotě -20°C prokázaly, že plast, ze kterého jsou AlpenBambino (ale i ostatní boby AlpenGaudi) vyrobené, ani při takto nízké teplotě nepraská a neláme se, boby se nám nepodařilo poškodit.

 TECHNICKÉ PARAMETRY

  • Od věku 1 let
  • Rozměr cm (d/š/v): 69/55/29
  • Hmotnost: 1,6kg
  • Nosnost testovaná TUV: 20kg
  • Barva: červené boby s potiskama

Do ČR dováží a prodává 

Objednací číslo: bambino-blue
Výrobce: AlpenGaudi
Kategorie: Boby pro nejmenší
Dostupnost: ihned k odeslání
Délka: 690 mm
Šířka (hloubka): 550 mm
Výška: 290 mm
Váha: 1,6kg kg

Dotaz k produktu

Máte dotaz k produktu? Nebojte se zeptat, rádi poradíme.

Související produkty