Nabíječky Victron Energy Centaur

Firma Victron Energy vyvinula novou řadu skutečně světových nabíječek baterií Centaur. Kategorii nabíječů světové extratřídy, kategorii samu pro sebe!

Vzhledem k certifikaci CE pro Evropu a UL pro Spojené státy, mají nabíječky řady Centaur schopnost automatického nastavení vstupu v rozsahu 90-265 VAC, 50/60Hz, což znamená, že mohou být nasazeny kdekoli na světě. Na rozdíl od nabíječek jiných výrobců, které jsou vybaveny také univerzálními vstupy, zajišťují nabíječky Centaur v celém specifikovaném napěťovém rozsahu plný jmenovitý výkon. Centaur pracuje také při stejnosměrném vstupním napětí 90-400VDC, čímž zajistí funkci prvotřídního nabíjecího DC-DC konvertoru /s.s. měniče/ v dieselelektrických systémech.

Další funkce zahrnují: plně automatická třístupňová nabíjecí charakteristika, která zaručí, že baterie jsou vždy plně nabité; tři (3) od sebe oddělené výstupy pro různé konfigurace baterií tak, aby je bylo možné nezávisle použít pro většinu typických bateriových systémů. Řada Centaur zahrnuje modely 12V a 24V od 16A až do 100A.

Skutečnost, že tatáž nabíječka je vhodná pro jakoukoli loď či obytný vůz, bez ohledu na to pro který trh je určena nebo kam bude nakonec dovezena, je stejnou měrou výhodná jak pro firmy pracující v loďařském průmyslu tak i pro vlastníky lodí, karavanů, mobilheimů nebo speciálních aplikací či expedičních výprav.

Protože jsme si vědomi vysoké citlivosti cen na trhu, znamená výroba jediné typové řady pro všechny trhy zvýšení konkurenceschopnosti. Aniž bychom činili ústupky kvalitě značky Victron Energy, je nová řada Centaur kompaktní, konkurenčně schopná a kompatibilní kdekoli na světě, kde bude použita pro nabíjení olověných baterií /startovacích, trakčních, staničních, záložních - VRLA AGM, GEL i OPzS/.

Napětí [V]

Výstupní proud [A]

 
Vlastní velký sklad Plzeň
Odborné poradenství na naší kamenné prodejně v Plzni
Záruční i pozáruční servis a široký výběr náhradních dílů
Zastupujeme značky