• 1930

  Již od roku 1930 jsme tu pro vás.

  Historie naší firmy sahá dále než do roku 1930. Už od roku 1930 nás ale najdete na stejném místě - v Kollárově ulici 28. Od té doby se toho hodně změnilo, nyní posíláme kompletní sortiment po ČR. Nemusíte za námi až do Plzně, stačí si zboží objednat.

  Najdete u nás kompletní série autobaterií a motobaterií, nabíječky na autobaterie, autopříslušenství nebo mnoho autochladniček.

Za více než 70 let jsme vypracovali společnost do aktuální podoby. Máme na skladě tisíce produktů v prvotřídní kvalitě, disponujeme novým e-shopem a snažíme se všem našim zákazníkům co nejlépe poradit.

   • 2007

    Nový sortiment mobilního chlazení

      Od 15.6.2007 jsme se stali dovozci sortimentu mobilního chlazení EZetil® do ČR.

   • 2009

    Od roku 2009 dovážíme sortiment vedený pod značkou AlpenGaudi® - snow sports - vysocekvalitní dětské boby od německého výrobce IPV GmbH. Více informací můžete najít na webu www.boby-sanky.cz

    Zhruba od stejné doby dovážíme široký sortiment měničů napětí MeanWell, jde především o průmyslové DC/DC měniče napětí, AC/DC průmyslové profesionální zdroje sloužící jako udržovací napáječe výjezdové techniky a v neposlední řadě sínusové měniče DC/AC atp.

   • 2011

    Počátkem roku 2011 jsme zíkali přímé zastoupení části produktů MeanWell pro ČR - status Specific product distributor. Nově se tak v sortimentu objevily sínusové DC/AC měniče napětí, DC/DC měniče a nabíječe a některé další specifické produkty.

     

    Od března 2011 v našem obchodě najdete kompresorové autochladničky od významného italského výrobce IndelB a získali jsme obchodní zastoupení sortimentu autochladniček IndelB pro ČR. Od května 2011 spouštíme nový web www.autochladnicky.eu .

  • 2013

   Počátkem roku 2012 jsme se stali obchodním zastoupením společnosti Victron Energy pro český trh. Společnost je leaderem na světovém trhu s UPS a OFF grid řešeními, invertory a aplikaceni pro lodě a nezávislá napájecí řešení.

 • 2016

  V roce 2016 jsme spustili nové webové stránky.

  Nechali jsme si vytvořit nový e-shop. Najdete v něm ještě více produktů, nákup je jednodušší a dozvíte se mnoho informací k produktům rovnou zde. Pokud vám některé informace budou chybět, neváhejte nás kontaktovat. My vám poradíme.

Naše společnost, jakožto dovozce některých elektrozařízení, je zapojena do kolektivního systému ELEKTROWIN, EVČ 05164/07-ECZ. Obaly námi dovezených a výrobků jsou zpoplatněny systémem EKO KOM pod evidenčním číslem EK - R00060023.

Kontrola stavu autobaterie nebo motobaterie

Akumulátor, jinak autobaterie nebo motobaterie. Zásobník elektrické energie vozidla, který je velmi důležitou součástí vašeho automobilu. Na jeho funkčnosti závisí spolehlivost uvádění motorového vozidla do činnosti i funkce dalších agregátů. Autobaterii je vhodné nechat čas od času...

Více informací

Servis autobaterií a motobaterií

Autobaterie. Malý a nenápadný společník. V automobilech slouží jako dodavatel energie pro spuštění motorů i k napájení palubních sítí. Jeho nečekaný odchod může být daleko nepříjemnější než prázdná nádrž nebo píchnutá pneumatika. A že z 90 % jde o odchod vskutku nečekaný. Většinou odejde z ničeho...

Více informací

Opravy alternátorů a startérů

Podobně jako je mozek nebo srdce neodmyslitelnou součástí našeho těla, tak je alternátor či startér důležitý pro jakýkoliv automobil. Jestliže přestanou fungovat, může to představovat závažný problém pro vašeho plechového miláčka. Nefungující alternátor či startér ve vozidle je poměrně...

Více informací

Likvidace autobaterií a motobaterií

Odešla vaše autobaterie do věčných lovišť? Vyměnili jste ji za novou, ale co si počít s tou původní nefunkční? Jelikož jsou nefunkční autobaterie a motobaterie nebezpečným odpadem, je nutná jejich ekologická likvidace. Co s vysloužilými autobateriemi? Vysloužilé autobaterie jsou nebezpečným...

Více informací