Autochladničky VITRIFRIGO patří mezi celosvětově nejlepší a nejpoužívanější chladicí boxy auta, na jachtu, obytného vouzu či karavanu.  Společnost VITRIFRIGO patří do koncernu VAG, významného producenta průmyslového chlazení. Naše společnost má tu čest být od roku 2018 oficiálním dovozcem a distributorem kompletního sortimentu Vitrifrigo pro český trh.

 

Chladničky pro karavany, jachty & lodě VITRIFRIGO

Ideální volba chlazení pro všechny nomády a cestovatele. Společnost se specializuje na výrobu a vývoj chladniček určených do mobilních obytných kuchyní od malých, po ty největší kuchyně na několikapatrových luxusních zaoceánských jachtách. 

Vitrifrigo nabízí vestavné kompresorové chladničky od objemu 25 litrů do ca 360 litrů v nepřeberném množství variant, je možno volit různé typy napájení, provedení výparníku, barvy dveří atp. 

Jako jedna z mála společností na světě také dodává vestavné mrazící boxy.

Kvalita a trvanlivost jsou pro tyto chladničky prioritou, proto jsou použity jen ty nejlepší kompresory a elektronika SECOP, včetně vlastní řemeslné zručnosti ve výrobe v Itálii. Na chladničky Vitrifrigo spoléhají lidé na svých cestách po celém světě.

 

Prohlédnout produkty

Přenosné chladničky VITRIFRIGO

Pro běžné cestovatele, pro které je důležitá mobilita, kompaktní design a výkonné chlazení. U větších modelů inovativní otervírání víka lednice a změna směru otrevírání jednou rukou. Chladničky využívají osvědčené kompresory a elektroniku SECOP.

 

Prohlédnout produkty

Chladničky VITRIFRIGO pro kamiony

Také výrobci a řidiči kamionů spoléhají na kvalitu produktů Vitrifrigo. Sortiment čítá 7 typů.

 

Prohlédnout produkty

 

Inovace, design a kvalita VITRIFRIGO

Vitrifrigo je italský design a mnoholeté tradice ve výrobě mobilního chlazení. Ve svých produktech používají osvědčené komponenty a trvanlivé materiály, na které se dá spolehnout.