C42DWL CHR HP VITRIFRIGO NextGen kompresor
Vestavná výsuvná chladnička s odnímatelnou chladící jednotkou, kterou tak lze snadno umístit například vedle chladničky, do místa s lepší ventilací atp. Objem chladničky je 42 litrů, z toho mrazící přihrádka (mrazáček) má objem 3,6 litrů.
Praktické výsuvné provedení zaručuje snadný přístup k obsahu chladničky. Výsuvy jsou kolejnicové, celokovové.
Dveře chladničky jsou vybaveny chytrým AIRLOCK systémem. Jde o systém uzavírání, který plní několik funkcí:
- pevné uzavření lednice
- unikátní montážní rámeček (není součástí dodávky, volitelné příslušenství, viz související produkty), který umožňuje zabudování chladničky se dveřmi zarovnanými s okolní plochou, nebo se dveřmi předsazenými o ca tloušťku dveří před okolní plochu
- oboustrané otevírání, nyní je možnost změnit směr otevírání dveří velmi snadná a rychlá
- ventilační pozice kliky, která zaaretuje dveře pootevřené v době, kdy chladnička není používaná
Čelní panel chladničky je možné sundat a vyměnit za jiný, odpovídající designu kuchyně.
SECOP BDN50K - kompresor nové generace
V chladničce je použit hermeticky uzavřený kompresor nové generace SECOP BDN50K a nový typ ekologického chladiva R600a. Tato kombinace má několik významných výhod:
- nižší pracovní tlak chladiva = delší životnost a menší hlučnost
- vyšší účinnost až o 44% = menší spotřeba energie
- o 3,5 kilogramů lehčí kompresorová jednotka než předchozí typ
- o ca 40 % menší
Na zakázku lze objednat v provedení "pouze chladnička" (bez mrazicí přihrádky), výparník je pak plochý umístěný na zadné stěne chladničky. Dodací doba je 4-8 týdnů, nutná platba předem. Pokud si přejete objednat tuto variantu, uveďte to prosím do poznámky v objednávce. Upozornění: v provedení "pouze chladnička" je použito chladivo R134a, kompresor BD35F, chladnička má vyšší spotřebu a hmotnost o ca 3 kg. Jinak je chladnička dodávána standardně s mrazicí přihrádkou (mrazákem) umístěným nahoře, viz fotky produktu.
Technické parametry C42DWL Vitrifrigo:
Objem: 42 litrů
Objem mrazáku: 3,6 litru
Napájecí napětí: DC 12-24 Volt
Vnitřní osvětlení: ano
Kompresor: SECOP BDN50K
Jmenovitý příkon: 31W
Izolace: polyuretanová pěna bezfreonová
Rozměry vnější (v / š / h mm): 380 / 384 / 532 + kompresorová jednotka 180x294x170
Rozměry vnitřní ca (v / š / h mm): rozměry podrobně naleznete v galerii obrázků
Hmotnost: ca 15 kg
Certifikace: CE, homologace
Výhody kompresorových chladniček oproti absorpčním (na plyn):
- Kompresorové chladničky mají 6-10x vyšší účinnost chlazení.
- Snadné napájení obnovitelnou energií ze solárních panelů (100% nezávislost).
- Rychlejší chlazení, chladí již během pár minut.
- Dosahují spolehlivě nižších teplot i při náklonu chladničky a vysoké okolní teplotě.
- Hmotnost kompresorových chladniček je minimálně o 1/3 nižší.
- Není třeba odvětrávání spalin a vysoké teploty z plamínku mimo obytný prostor.
- Chladící systém je běžně servisovatelný.
| Napájecí napětí | 12/24 V DC |
|---|---|
| Příkon | 31 W |
| Celkový hrubý objem (L) | 42 |
| Objem mrazáku | 3,6 |
| Princip | Kompresorový |
| Vnitřní osvětlění | Ano |
| Plnění | Šuplíková |
| Nastavení teploty | Otočný termostat |
| Klimatická třída | T |
| Chladivo | R600a |
| Spotřeba kWh/24h | 0,147 |
| Bluetooth | Ne |
| Odnímatelná kompresorová jednotka | Ano |
| Šířka | 380 mm |
| Hloubka | 384 mm |
| Výška | 532 mm |
| Hmotnost (kg) | 19 |

NextGen kompresor BDN50K
14.1.2026
Kompresor SECOP nové generace v chladničkách Indel B a Vitrifrigo.





