TB27AM kompresorová autochladnička Indel B, 26 litrů
Kompresorová autochladnička TB27AM Indel B.
Vrchem plněná autochladnička určená pro zástavbu do zásuvky pod lůžkem v kabině kamionů poslední generace. Instalace je rychlá a snadná. Napájecí napětí 12/24V, kompresor poslední generade SECOP (dříve Danfoss) BD1,4F. Ovládání teploty oročným mechanickým termostatem. Vnitřní objem 26litrů.
Chladnička pro DAF XF 105/106 / Euro 6
TECHNICKÉ PARAMETRY
Hrubý objem: 26 litrů
Napájecí napětí: 12-24V DC
Nastavitelná teplota: +8°C ~ -4°C (při okolní teplotě +32°C)
Kompresor: SECOP (dříve Danfoss) BD1,4F
Instalovaný příkon: 46W
Chladivo: R134a, bezfreonové (CFC FREE)
Izolace boxu: polyuretanová pěna bezfreonová
Vnější rozměry h/š/d: 345/325/660 mm
Vnitřní rozměry h/š/d: 246/242/412 mm
Hmotnost: 11,0kg
| Napájecí napětí | 12/24 V DC |
|---|---|
| Příkon | 46 W |
| Celkový hrubý objem (L) | 26 |
| Objem mrazáku | NA |
| Princip | Kompresorový |
| Vnitřní osvětlění | Ne |
| Plnění | Horní |
| Nastavení teploty | Otočný termostat |
| Klimatická třída | ST |
| Chladivo | R134a |
| Spotřeba kWh/24h | 0,179 |
| Bluetooth | Ne |
| Odnímatelná kompresorová jednotka | Ne |
| Šířka | 325 mm |
| Hloubka | 660 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hmotnost (kg) | 11 |




