SMP95 monokrystalický panel 95W Victron Energy
Fotovoltaický monorystalický solární panel špičkového provedení a parametrů. 95W 30 článků v serii.
Potřebujete více panelů? Uděláme Vám nabídku! Kontaktujte nás.
- nízký teplotně-napěťový koeficient poskytuje panelům vyšší výkon za vysokých teplot
- vyjímečný výkon i při nízkém osvětlení a vysoká citlivost na viditelné světlo všech vlnových délek
- 25letá záruka na 80% výkon, 10 letá záruka na 90% výkon
- zapouzdřený, vodotěsný, vysocebezpečný hliníkový rám
- spolehlivé a vysoce výkonné by-pass diody součástí panelu, zabraňují poškození panelu v důsledku nerovnoměrného oslunění panelu (část ve stínu část na slunci)
- pokročilý EVA (Ethylene Vinyl Acetate) zapouzdřený systém s třívrstvou zadní folií splňuje nepřísnější požadavky na provoz vysokého napětí
- robustní rám pro snadnou střešní montáž, v rámu jsou předvrtané otvory pro montáž na jakémkoli podkladu
- tvrzené sklo nejvyšší kvality zajišťuje maximální bezpečnost a odolnost proti nárazu
Parametry fotovoltaického panelu SMP95-12 (SPM040953003)
Výkon: 95 W
Počet článků: 30
Maximální napětí Vmpp: 17,6 V
Maximální proud Impp: 5,42 A
Napětí otevřeného okruhu Voc: 20,4 V
Zkratvý proud Isc: 5,7 A
Rozměry: 770x668x30 mm
Hmotnost: 5,4 kg
Připojovací konektory: MC4
Délka kabelů: 90 cm
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Výkon | 95 W |
| Typ / technologie | Monokrystalický |
| Vmpp (V) | 17,6 |
| Imp (A) | 5,42 |
| Voc (V) | 20,4 |
| Isc (A) | 5,7 |
| Počet článků v sérii | 30 |
| Připojení | 900 mm / MC4 |
| Šířka | 668 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hmotnost (kg) | 5,4 |
Ke stažení
Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-latest-models-EN.pdf
(pdf, 432.6 kB)
Návod k použití
(pdf, 690.7 kB)












