SMP365 solární monokrystalický panel 365W 72 cells Victron Energy
Fotovoltaický monorystalický solární panel špičkového provedení a parametrů. 24V 365W 72 článků v serii.
- nízký teplotně-napěťový koeficient poskytuje panelům vyšší výkon za vysokých teplot
- vyjímečný výkon i při nízkém osvětlení a vysoká citlivost na viditelné světlo všech vlnových délek
- 25letá záruka na 80% výkon, 10 letá záruka na 90% výkon
- zapouzdřený, vodotěsný, vysocebezpečný hliníkový rám
- spolehlivé a vysoce výkonné by-pass diody součástí panelu, zabraňují poškození panelu v důsledku nerovnoměrného oslunění panelu (část ve stínu část na slunci)
- pokročilý EVA (Ethylene Vinyl Acetate) zapouzdřený systém s třívrstvou zadní folií splňuje nepřísnější požadavky na provoz vysokého napětí
- robustní rám pro snadnou střešní montáž, v rámu jsou předvrtané otvory pro montáž na jakémkoli podkladu
- tvrzené sklo nejvyšší kvality zajišťuje maximální bezpečnost a odolnost proti nárazu
Parametry fotovoltaického panelu SMP365 (SPM043657203)
Výkon: 365 W
Počet článků: 72
Maximální napětí Vmpp: 41,4 V
Maximální proud Impp: 8,83 A
Napětí otevřeného okruhu Voc: 48,4 V
Zkratvý proud Isc: 9,3 A
Rozměry: 1980 / 880 / 35 mm
Hmotnost: 18,3 kg
Připojovací konektory: MC4
Délka kabelů: 90 cm
Parametry
| Výkon | 365 W |
|---|---|
| Typ / technologie | Monokrystalický |
| Vmpp (V) | 41,4 |
| Imp (A) | 8,83 |
| Voc (V) | 48,4 |
| Isc (A) | 9,3 |
| Počet článků v sérii | 72 |
| Připojení | 900 mm / MC4 |
| Šířka | 1980 mm |
| Hloubka | 880 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnost (kg) | 18,3 |
Ke stažení
Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-latest-models-EN-.pdf
(pdf, 159.1 kB)
Návod k použití
(pdf, 690.7 kB)












