SMP345 solární monokrystalický panel 345W 68 cells Victron Energy
SPM043456803
Fotovoltaický monorystalický solární panel špičkového provedení a parametrů. 345W 68 článků v serii.
- nízký teplotně-napěťový koeficient poskytuje panelům vyšší výkon za vysokých teplot
- vyjímečný výkon i při nízkém osvětlení a vysoká citlivost na viditelné světlo všech vlnových délek
- 25letá záruka na 80% výkon, 10 letá záruka na 90% výkon
- zapouzdřený, vodotěsný, vysocebezpečný hliníkový rám
- spolehlivé a vysoce výkonné by-pass diody součástí panelu, zabraňují poškození panelu v důsledku nerovnoměrného oslunění panelu (část ve stínu část na slunci)
- pokročilý EVA (Ethylene Vinyl Acetate) zapouzdřený systém s třívrstvou zadní folií splňuje nepřísnější požadavky na provoz vysokého napětí
- robustní rám pro snadnou střešní montáž, v rámu jsou předvrtané otvory pro montáž na jakémkoli podkladu
- tvrzené sklo nejvyšší kvality zajišťuje maximální bezpečnost a odolnost proti nárazu
Parametry fotovoltaického panelu SMP345 (SPM043456803)
Výkon: 345 W
Počet článků: 68
Maximální napětí Vmpp: 38,7 V
Maximální proud Impp: 8,8 A
Napětí otevřeného okruhu Voc: 45,2 V
Zkratvý proud Isc: 9,27 A
Rozměry: 1870 / 880 / 35 mm
Hmotnost: 17,28 kg
Připojovací konektory: MC4
Délka kabelů: 90 cm
Parametry
| Výkon | 345 W |
|---|---|
| Typ / technologie | Monokrystalický |
| Vmpp (V) | 38,7 |
| Imp (A) | 8,8 |
| Voc (V) | 45,2 |
| Isc (A) | 9,27 |
| Počet článků v sérii | 68 |
| Připojení | 900 mm / MC4 |
| Šířka | 1870 mm |
| Hloubka | 880 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hmotnost (kg) | 17,28 |
Ke stažení
Datasheet-BlueSolar-Monocrystalline-Panels-latest-models-EN-.pdf
(pdf, 159.1 kB)
Návod k použití
(pdf, 690.7 kB)












