SMP20-12 monokrystalický panel 12V 20W Victron Energy
SPM040201200
Fotovoltaický monorystalický solární panel špičkového provedení a parametrů. 12V 20W 36 článků v serii.
Potřebujete více panelů? Uděláme Vám nabídku! Kontaktujte nás nejlépe mailem.
- nízký teplotně-napěťový koeficient poskytuje panelům vyšší výkon za vysokých teplot
- vyjímečný výkon i při nízkém osvětlení a vysoká citlivost na viditelné světlo všech vlnových délek
- 25letá záruka na 80% výkon, 10 letá záruka na 90% výkon
- zapouzdřený, vodotěsný, vysocebezpečný hliníkový rám
- spolehlivé a vysoce výkonné by-pass diody součástí panelu, zabraňují poškození panelu v důsledku nerovnoměrného oslunění panelu (část ve stínu část na slunci)
- pokročilý EVA (Ethylene Vinyl Acetate) zapouzdřený systém s třívrstvou zadní folií splňuje nepřísnější požadavky na provoz vysokého napětí
- robustní rám pro snadnou střešní montáž, v rámu jsou předvrtané otvory pro montáž na jakémkoli podkladu
- tvrzené sklo nejvyšší kvality zajišťuje maximální bezpečnost a odolnost proti nárazu
|
Parametry fotovoltaického panelu SMP20-12 (SPM040201200)
Výkon: 20 W
Jmenovité napětí: 12 V
Počet článků: 36
Maximální napětí Vmpp: 18,5 V
Maximální proud Impp: 1,09 A
Napětí otevřeného okruhu Voc: 22,6 V
Zkratvý proud Isc: 1,19 A
Rozměry: 440x350x25 mm
Hmotnost: 1,9 kg
Připojovací konektory: šroubovací
Délka kabelů: bez kabelů
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Výkon | 20 W |
| Typ / technologie | Monokrystalický |
| Vmpp (V) | 18,5 |
| Imp (A) | 1,09 |
| Voc (V) | 22,6 |
| Isc (A) | 1,19 |
| Počet článků v sérii | 36 |
| Připojení | Bez kabelů |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hmotnost (kg) | 1,9 |
Ke stažení
Datasheet k BlueSolar panelům
(pdf, 158 kB)
Návod k použití
(pdf, 690.7 kB)












