RSDH-300-48 DC/DC měnič 250-1000V DC na 48V DC
RSDH-300 je serie DC/DC měničů s velmi vysokým a širokým rozsahem vstupního napětí. Dalšími hlavními vlastnostmi je extrémně široký rozsah pracovních teplot -40 až +80°C, 4KVac izolační napětí, použitelnost až do 5000 m.n.mm, vysoká účinnost, nízké zvlnění a šum, kompletní ochrany a další.
RSDH-300 splňuje normu BS EN/EN-61000-6-2, je proto použitelný i pro průmyslové automatizace, dohled, telekomunikace a díky vysokému vstupnímu napětí je vhodný i pro použití v solárních aplikacích či větrných elektrárnách k přímé přeměně napětí. Využití najde také v ESS, či drážních instalacích...
Hlavní vlastnosti:
- 250-1000 VDc 6:1 široké vstupní napětí.
- Odolnost až 1700 Vdc po dobu 10s.
- 4KVac vstupně/výstupní izolační odpor.
- Ochrany: zkrat / přetížení / přepětí / přehřátí / vstupní podpětí / vstupní přepólování
- Chlazení konvekcí (bez ventilátorové provedení)
- -40°C až +80°C ultra široký rozsah pracovních teplot (omezení výkonu od 55°C)
- Přepěťová kategorie II
- Použití až do nadmořské výšky 5000m.n.m.
- Výstupní napětí nastavitelné
- U1 nízký profil 41mm
TECHNICKÉ PARAMETRY RSDH-300-48
Napájecí napětí: 250-1000 VDC
Výstupní napětí: nastavitelné 48-58 VDC
Výstupní výkon: 300 W
Výstupní proud: 0-6,25 A
Účinnost: 87-91%
Pracovní teplota: -40°C až 80°C (omezení výkonu od 55°C)
Vlhkost: 20-90% nekondenzující
Rozměry (d/š/v): 237 / 100 / 41
| Napájecí napětí | 250-1000 V DC |
|---|---|
| Výstupní napětí | 48 V DC |
| Výstupní proud | 6,25 A |
| Výkon | 300 W |
| Šířka | 237 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hmotnost (kg) | 1,1 |


