C110BT CHR HP VITRIFRIGO mrazák 12/24V NextGen kompresor
Vitrifrigo C110BT vestavný kompresorový mrazák s volně uloženým kompresorem.
Mrazák byl navržen speciálně pro použití na lodích a ve všech náročných mobilních aplikacích. Nerezový interiér je uzpůsobem pro uchování potravin při při teplotách až -18°C. Je dodáván s externím kompresorem, vnitřní prostor tak není ničím narušen, navíc jej lze umístit do lépe větraného místa.
Klíčové vlastnosti:
AirLock otevírací mechanismus dveří (bezpečné uzavření, možná aretace v pootevřeném stavu)
Možnost změnit smysl otevírání (pravé nebo levé).
Magnetické těsnění dveří.
Dekor dveří lze snadno zaměnit za jiný.
Externí kompresor SECOP BDN50K, propojení ca 1,4 m dlouhé.
Napájecí napětí 12/24V DC, automatická volba, napájecí elektronika SECOP.
Leštěný nerezový interiér se třemi přihrádkami, skrytý výparník.
Nastavení teploty mechanickým termostatem.
SECOP BDN50K - kompresor nové generace
V chladničce je použit hermeticky uzavřený kompresor nové generace SECOP BDN50K a nový typ ekologického chladiva R600a. Tato kombinace má, v porovnání s předchozím typem kompresoru a chladiva, několik významných výhod:
- až o 44% nižší spotřeba energie
- o 3 kilogramy lehčí kompresorová jednotka než předchozí typ
- o ca 40 % menší kompresor
- nižší pracovní tlak chladiva = delší životnost
- významně nižší hlučnost
TECHNICKÉ PARAMETRY C110BT CHR HP:
Napájecí napětí: 12/24 V DC
Objem: 108 litrů
Kompresor: SECOP BDN50K
Chladivo: R600a
Příkon: 52 W
Nastavení teploty: mechanickým termostatem v rozmezí ca -10° až -18°C
Vnější rozměry d x h x v (mm): 525 x 523 (567 s dveřmi) x 767
Rozměry kompresorové jednotky š x h x v (mm): 294 x 170 x 180
podrobné rozměry, včetně rozměrů pro vestavný otvor, naleznete v galerii obrázků
Hmotnost: 31 kg
| Napájecí napětí | 12/24 V DC |
|---|---|
| Příkon | NA |
| Celkový hrubý objem (L) | 108 |
| Objem mrazáku | 108 |
| Princip | Kompresorový |
| Vnitřní osvětlění | Ne |
| Plnění | Přední |
| Nastavení teploty | Otočný termostat |
| Klimatická třída | T |
| Chladivo | R600a |
| Spotřeba kWh/24h | NA |
| Bluetooth | Ne |
| Odnímatelná kompresorová jednotka | Ano |
| Šířka | 525 mm |
| Hloubka | 567 mm |
| Výška | 767 mm |
| Hmotnost (kg) | 34 |








