6 PT 80, trakční bloková baterie, 12V C5=80Ah, C20=97Ah
201SIA1003
Trakční bloková baterie 6PT80. PzS konstrukce. Kladná elektroda trubičková. Tekutý elektrolyt. Cyklická životnost ca 1200 80% vybíjecích cyklů při C5.
Baterie vhodná pro manipulační vozíky, čistící stroje, invalidní vozíky, golfové vozíky atp. Oproti bateriím s mřížkovou kladnou elektrodou je cyklická životsnost ca trojnásobná. Životnost v režimu trvalého dobíjení je až 20 let!
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napětí: 12V
Kapacita C2: 66Ah
Kapacita C5: 80Ah
Kapacita C20: 105Ah
Cyklická životnost: 1200 cyklů, 80% DOD
Rozměry (d/š/v mm): 308/175/225
Hmotnost: 27Kg
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Kapacita - trakční blok. baterie | C5=80 Ah, C20=105 Ah |
| Trakční | Ano |
| Poznámka | Pozitivní deska trubková |
| Šířka | 308 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnost (kg) | 27 |




