6 PT 125 trakční bloková baterie 12V, C5=126Ah, C20=146Ah.
Trakční bloková baterie 6PT125. PzS konstrukce. Kladná elektroda trubičková. Tekutý elektrolyt. Cyklická životnost ca 1200 80% vybíjecích cyklů při C5.
Baterie vhodná pro manipulační vozíky, čistící stroje, invalidní vozíky, golfové vozíky atp. Oproti bateriím s mřížkovou kladnou elektrodou je cyklická životsnost ca trojnásobná. Životnost v režimu trvalého dobíjení je až 20 let!
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napětí: 12V
Kapacita C2: 98Ah
Kapacita C5: 126Ah
Kapacita C20: 146Ah
Cyklická životnost: 1200 cyklů, 80% DOD
Rozměry (d/š/v mm): 510/175/225
Hmotnost: 40Kg
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Kapacita - trakční blok. baterie | C5=126 Ah, C20=167 Ah |
| Trakční | Ano |
| Poznámka | Pozitivní deska trubková |
| Šířka | 510 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnost (kg) | 40 |




