6 PT 110 trakční bloková baterie 12V, C5=114Ah, C20=144Ah.
Trakční bloková baterie 6PT110. PzS konstrukce. Kladná elektroda trubičková. Tekutý elektrolyt. Cyklická životnost ca 1200 80% vybíjecích cyklů při C5.
Baterie vhodná pro manipulační vozíky, čistící stroje, invalidní vozíky, golfové vozíky atp. Oproti bateriím s mřížkovou kladnou elektrodou je cyklická životsnost ca trojnásobná. Životnost v režimu trvalého dobíjení je až 20 let!
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napětí: 12V
Kapacita C2: 92Ah
Kapacita C5: 114Ah
Kapacita C20: 144Ah
Cyklická životnost: 1200 cyklů, 80% DOD
Rozměry (d/š/v mm): 345/170/285
Hmotnost: 36Kg
Parametry
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Kapacita - trakční blok. baterie | C5=114 Ah, C20=150 Ah |
| Trakční | Ano |
| Poznámka | Pozitivní deska trubková |
| Šířka | 345 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hmotnost (kg) | 36 |




