585501 VARTA DYNAMIC EFB N85 12V 85Ah 800A
Autobaterie VARTA DYNAMIC EFB (Enhanced Flooded Battery) je vhodná pro automobily s bohatou výbavou a vozidla s konvenční funkcí Start-Stop, kdy se motor znovu a znovu startuje během jedné jízdy. VARTA® DYNAMIC EFB je ideální volbou pro řidiče závislé na trvalém výkonu, kteří musí za den všechno stihnout. Nabízí extra sílu a požadovaný stabilní výkon.
Hlavní přednosti:
- Vyšší životnost (2x větší cyklická životnost) ve srovnání s konvenčními bateriemi
- Zkonstruována pro vozy s konvenční technologií Start-Stop
- Technologie EFB (Enhanced Flooded Battery) se stabilně vysokým výkonem pro automobily s bohatou výbavou.
- Čistá výroba – o 20 % nižší spotřeba energie a o 20 % nižší emise skleníkových plynů. Recyklační program ecosteps® – šetří zdroje a tím chrání životní prostředí
- Mřížka PowerFrame® pro velkou startovací sílu a spolehlivý výkon
EFB baterie Varta je vhodná pro vozidla s technologií start-stop a zvýšenými energetickými nároky (taxi, obytné vozy atp).
PARAMETRY VARTA DYNAMIC EFB 585501080
Krátké označení: N85
Umístění plus pólu: vpravo (při pohledu zepředu)
Napětí: 12 V
Kapacita: 85 Ah
Startovací proud: 800 A
Rozměry (d/š/v) mm: 306/173/225
Hmotnost: 21,36 kg
| Zkrácený kód | N85 |
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Kapacita | 85 Ah |
| Startovací proud | 800 A |
| Upevnění | B01 |
| Pólování | Plus vpravo |
| Typ / technologie | EFB pro start-stop |
| Typ pólu | DIN - klasické |
| Šířka | 306 mm |
| Hloubka | 173 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnost (kg) | 21,83 |







