550901 VARTA DYNAMIC AGM A9 12V 50Ah 540A
Nejlepší z nejlepších. Barterie VARTA DYNAMIC AGM je schopná napájet nejnáročnější vozidla a příslušenství při trojnásobné životnosti ve srovnání s konvenčními bateriemi. Je zkonstruována, aby pokryla velmi vysoké požadavky na energii u vozidel vybavených pokročilými systémy Start-Stop, např. s rekuperací brzdné energie. Navíc i díky tomu, že tyto baterie byly vyvinuty a vyrobeny v Německu, si můžete být jisti, že byly vyrobeny precizně a podle nejvyšších standardů kvality.
Hlavní přednosti technologie DYNAMIC AGM:
- Delší životnost ve srovnání s konvenčními bateriemi
- Zkonstruována pro vozy s pokročilou technologií Start-Stop s rekuperací brzdné energie
- Technologie AGM (Absorbent Glass Mat) se skvělým výkonem pro silné motory a vozy s rozsáhlou výbavou.
- Čistá výroba – o 20 % nižší spotřeba energie a o 20 % nižší emise skleníkových plynů. Recyklační program ecosteps® – šetří zdroje a tím chrání životní prostředí.
- Mřížka PowerFrame® pro velkou startovací sílu a spolehlivý výkon
- Baterie byla vyrobena tak, aby nevytekla ani při jejím poškození
Baterie VARTA START STOP lze použít i v běžných vozech s důrazem na výkon a cyklickou životnost (taxi, kurýrní služby atd.)
PARAMETRY VARTA DYNAMIC AGM 550901
Krátké označení: A9
Napětí: 12 V
Kapacita: 50 Ah
Startovací proud: 540 A
Rozměry (d/š/v) mm: 207/175/190
Hmotnost: 14,72 kg
| Zkrácený kód | A9 |
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Kapacita | 50 Ah |
| Startovací proud | 540 A |
| Upevnění | B13 |
| Pólování | Plus vpravo |
| Typ / technologie | AGM pro start-stop |
| Typ pólu | DIN - klasické |
| Šířka | 207 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hmotnost (kg) | 14,94 |






