Rozvoz autobaterií s instalací po Plzni

Odešla vaše autobaterie do věčných lovišť? Vyměňte ji za novou. Pokud koupíte novou baterii, měl by vám ji prodejce na požádání do vozidla namontovat. 

Jak baterii nainstalovat do vozidla?

Přemýšlíte o tom, že byste si nefunkční autobaterii vyměníte sami? Než začnete autobaterii odpojovat, vypněte zapalování vozidla i všechny elektrické spotřebiče. Nejprve odpojte záporný pól - tím předejdete zkratu při odejímání svorky z nekostřeného pólu, potom kladný. Při montáži nové baterie dbejte na správnou polaritu.

Rozvoz autobaterií s instalací po Plzni

Každá autobaterie má svou životnost. Čím kvalitnější autobaterii budete ve svém voze mít, tím delší bude její životnost. Ale i tak se jednoho dne může stát, že se rozhodne ukončit s vámi i vaším vozem spolupráci a přestane fungovat. A bude to právě v tu nejméně vhodnou chvíli. Ale co teď? Obraťte se na nás. 

Naše společnost vám u nás zakoupenou autobaterii po Plzni odveze a nainstaluje do vozidla přímo u vás před domem. Provedeme odbornou demontáž nefunkční autobaterie a montáž nového akumulátoru ve vašem vozu. Součástí služby je i kontrola dobíjecí soustavy vozidla. Jednotná cena za výjezd je 400 Kč s DPH.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.